Ilustracja przedstawia podopiecznych Fundacji Adapa. Na zdjęciu znajduje się 11 osób pozujących do zdjęcia. Widoczny jest również stół, a na nim słoiki z miodem.
15 cze 2023

Wizyta podopiecznych Fundacji Adapa.

Siedzibę naszego stowarzyszenia odwiedzili podopieczni Fundacja Adapa. Są to osoby z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju. Celem spotkania była wspólna zabawa i aktywizacja.

Razem z członkami fundacji zwiedzaliśmy pasiekę i przybliżyliśmy tajniki pszczelarstwa. 🐝 Mogliśmy zaprezentować, jak powstaje miód „od kwiatka do słoika”. 🌸🍯

Spacerowaliśmy po pasiece, gdzie zobaczyliśmy piękne drzewa owocowe i kwitnące kwiaty. 🌳🌼 Podczas tej wizyty podopieczni Fundacji Adapa mieli okazję spróbować pysznego miodu, a nawet samodzielnie zapakować go do słoików. 🍯💼

Dodatkowo uczestnicy mogli zobaczyć od kuchni jak w praktyce wygląda proces wdrażania wytycznych standardu WCAG 2.1 (dostępności na stronach internetowych, którym zajmuje się firma Nautil🌐📚.

Cały dzień minął nam w wspaniałej atmosferze i nie możemy się doczekać kolejnej okazji do integracji i dzielenia się pasją!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *