29 maj 2023

Zakończenie Aktywnej Ligi Siatkówki

Wczoraj odbyła się ostatnia kolejka w ramach Aktywnej Ligi Siatkówki Halowej.
🏐 Przez 5 kolejnych kolejek, 12 drużyn walczyło o miano najlepszej drużyny ligowej.
🏆 Szansę na zwycięstwo w klasyfikacji generalnej miały już tylko dwa zespoły – Speednet oraz Volley69. Układ gier potoczył się tak, że drużyny te przystąpiły do bezpośredniego starcia w grupie mistrzowskiej.

Obserwatorami tego zaciętego meczu byli m.in. Zastępca Wójta Gminy Kosakowo, Marcin Kopitzki, oraz Dyrektor Kosakowo Sp. z o.o., Dariusz Schwarz.
Ostatecznie, mecz wygrał zespół Speednet, pokonując Volley 69 2:0 i tym samym zdobył tytuł mistrzowski.

🎉 Trzecie miejsce na podium wczorajszego turnieju zdobyła drużyna Aktywne Hobby.

12. Tufi Team

Tytuł najlepszej zawodniczki turnieju trafił w ręce Darii Szyjkowskiej, natomiast tytuł najlepszego zawodnika turnieju trafił do Kacpra Janulewicza. 🏅👏

Nagrodę dla MVP kobiet i mężczyzn ufundował Przewodniczący Rady Gminy Kosakowo, Andrzej Śliwiński

Dziękujemy wszystkim drużynom, zawodnikom za wspólną zabawę, oraz wszystkim kibicom za wsparcie. 👍