Członkowie stowarzyszenia

Maciej Budzisz

Maciej Budzisz

Członek założyciel / Przedstawiciel
Pomysłodawca i założyciel Stowarzyszenia Aktywne Kosakowo. Absolwent Akademii Morskiej w Gdyni gdzie uzyskał tytuł magistra zarządzania. Ukończył również kursy: trener personalny oraz uzyskał tytuł menadżera sportu. Od urodzenia związany z Gminą Kosakowo. Pasjonat sportu i psychologii.
Leszek Chojnicki

Leszek Chojnicki

Członek założyciel
Mieszkaniec Kosakowa od urodzenia. Absolwent automatyki Politechniki Gdańskiej. Lubi rodzinne wyprawy rowerowe, bieganie oraz pływanie. Aktywnie to znaczy dla niego również  być zaangażowanym społecznie, dlatego chciałby kontynuować organizowane przed kilkoma laty kursy elektroniki i robotyki dla dzieci i młodzieży.
Tobiasz Grylewicz

Tobiasz Grylewicz

Członek
Pasjonat lotnictwa z wiecznie zadartą głową ku niebu. Związany z Trójmiastem od najmłodszych lat. Z przyziemnych spraw – przedstawiciel aktywnego spędzania czasu. Ulubiony typ sportu to siatkówka. Lubi także wspólne bieganie. Jazda rowerem również zawsze jest mile widziana w  jego codziennych grafiku. Od 10 lat mieszkaniec gminy Kosakowo.
Karolina Kraszkiewicz

Karolina Kraszkiewicz

Członek
Studentka Nauk Społecznych. Jej największa pasja to siatkówka. Lubi aktywnie spędzać wolny czas, głównie jeżdżac na rowerze czy rolkach. Od niedawna próbuje swoich sił w turystyce górskiej. W przyszłości pragnie zdobyć nie jeden szczyt.
Sylwia Czarnecka

Sylwia Czarnecka

Członek
Od dziecka związana ze sportem. Począwszy od pływania, piłki ręcznej, siatkówki a kończąc na trójboju siłowym, którym aktualnie się zajmuje. Niespełnionym marzeniem pozostaje jednak piłka nożna, która gościła w jej rodzinie od zawsze. Ponadto jest to zawsze uśmiechnięta osoba, która stara się dostrzec pozytywy nawet w najczarniejszych sytuacjach.
Adam Czarnecki

Adam Czarnecki

Członek
Od małego pasjonat sportów począwszy od piłki nożnej, siatkówki, narciarstwa, jazdy na rowerze po sporty siłowe i motorowe. Stara się jak najbardziej wykorzystać czas w sposób aktywny, o ile obowiązki na to pozwalają. Dziś swoją pasją i zaangażowaniem oraz dobrym humorem stara się „zarażać” innych. Dobry duch naszego stowarzyszenia.
Maciej Skowroński

Maciej Skowroński

Członek
Miłośnik sportów zespołowych występujący najczęściej na pozycji rozgrywającego. Pasjonat kultury, informatyki i nowych technologii. Student Biznesu Elektronicznego na Akademii Morskiej w Gdyni. Ulubione motto sportowe: „Koszykówka to nauka kochania bólu”.
Rafał Wittstok

Rafał Wittstok

Członek
Od urodzenia mieszkaniec Gminy Kosakowo. Interesuje się piłką nożna, siatkówką i motoryzacją. Pasjonat rekreacyjnych podróży rowerowych.
Mariusz Malesa

Mariusz Malesa

Członek
Od najmłodszych lat związany ze sportem. Główną dyscypliną jest siatkówka , której poświęca każdą wolną chwilę. Lubi wycieczki małe i duże. Czas aktywnie spędzony na łonie natury nigdy nie jest dla niego stracony.
Rafał Kowalski

Rafał Kowalski

Członek
Związany ze sportem od dziecka. Dwukrotny medalista Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych w tenisie ziemnym. Obecnie działacz Warszawsko – Mazowieckiego Związku Tenisowego i licencjonowany sędzia tenisa ziemnego. Mieszkaniec Kosakowa od sierpnia 2020r.