Członkowie stowarzyszenia

Maciej Budzisz

Maciej Budzisz

Członek założyciel / Przedstawiciel
Pomysłodawca i założyciel Stowarzyszenia Aktywne Kosakowo. Absolwent Akademii Morskiej w Gdyni gdzie uzyskał tytuł magistra zarządzania. Ukończył również kursy: trener personalny oraz uzyskał tytuł menadżera sportu. Od urodzenia związany z Gminą Kosakowo. Pasjonat sportu i psychologii.
Leszek Chojnicki

Leszek Chojnicki

Członek założyciel
Mieszkaniec Kosakowa od urodzenia. Absolwent automatyki Politechniki Gdańskiej. Lubi rodzinne wyprawy rowerowe, bieganie oraz pływanie. Aktywnie to znaczy dla niego również  być zaangażowanym społecznie, dlatego chciałby kontynuować organizowane przed kilkoma laty kursy elektroniki i robotyki dla dzieci i młodzieży.
Rafał Wittstok

Rafał Wittstok

Członek
Od urodzenia mieszkaniec Gminy Kosakowo. Interesuje się piłką nożna, siatkówką i motoryzacją. Pasjonat rekreacyjnych podróży rowerowych.
Karolina Rzepa

Karolina Rzepa

Członek
Karolina Rzepa to osoba niewidoma od urodzenia, która trenuje różnorodne dyscypliny, w tym bowling, kręgle klasyczne oraz kolarstwo tandemowe, zdobywając przy tym liczne tytuły i reprezentując Polskę na arenie międzynarodowej. W 2023 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Europy w bowlingu dla osób niewidomych oraz Mistrzyni Polski w bowlingu i kręglach klasycznych. Poza sportem, Karolina wykazuje się również pasją do audiobooków i posiada wykształcenie z zakresu masażu.