Zdjęcie przedstawia mieszana drużyna siatkarska na hali sportowej, stojąca za siatką siatkówki. Grupa składa się z siedmiu uśmiechniętych osób, trzech kobiet i czterech mężczyzn, którzy pozują do zdjęcia. Członkowie drużyny trzymają medale, a niektórzy z nich noszą sportowe stroje reprezentujące różne kolory i logo. Zawodnicy stoją na drewnianej podłodze hali, a w tle widać puste trybuny. Atmosfera wydaje się być radosna i celebracyjna po udanym turnieju.
10 lut 2024

II miejsce na turnieju mixtów siatkówki na Pogórzu

Na sportowo zaczęliśmy drugi lutowy weekend 🏐. W dniu dzisiejszym, nasza mieszana drużyna siatkarska wzięła udział w emocjonującym turnieju w ramach Turnieje Amatorskiej Siatkówki Zespołów Mieszanych – Gdynia i zajęła w nim bardzo dobre, drugie miejsce 🥈. Do meczu finałowego doszliśmy bez straty nawet jednego seta, co było imponującym osiągnięciem naszego zespołu.

W meczu finałowym, musieliśmy jednak uznać wyższość drużyny Canarinhos. Pierwszy set był niesamowicie zacięty i pełen emocji, kończąc się wynikiem 21:20. W drugim secie, Canarinhos zagrali z jeszcze większą pewnością siebie, co przyniosło im wygraną 21:15. Mimo tej porażki, nasi zawodnicy i zawodniczki pokazali niesamowitą determinację i ducha walki.