Na zdjęciu przedstawiono spotkanie lub prezentację w zamkniętym pomieszczeniu. Grupa osób siedzi na krzesłach skierowanych w stronę dużego ekranu projekcyjnego, na którym wyświetlana jest prezentacja zatytułowana "Aktywne Kosakowo". Ekran zawiera hasło "SPORT TO NASZA PASJA" oraz adres strony internetowej. Prezentacja zawiera także informacje o dacie powstania organizacji, obszarze działalności, który obejmuje sport (jak siatkówka, tenis, rowery, piłka nożna), edukację oraz dostępność zajęć dla dzieci. Na pierwszym planie widzimy tylne głowy słuchaczy, a na boku stolik z siedzącymi ludźmi, w tym kobietą w paskowanym ubraniu, która zdaje się być prelegentem lub uczestnikiem spotkania. W tle znajduje się baner z logo "GMINA KOSAKOWO". Pomieszczenie jest oświetlone sztucznym światłem, a atmosfera wydaje się być formalna i edukacyjna.
13 gru 2023

Spotkanie organizacji pozarządowych działających na terenie gminy Kosakowo

Wczoraj, 12 grudnia bieżącego roku, w Urzędzie Gminy Kosakowo, odbyło się istotne spotkanie  dotyczące organizacji pozarządowych działających na terenie gminy Kosakowo. W spotkaniu udział wzięli wójt gminy Kosakowo, Marcin Majek , oraz przedstawiciele 14 organizacji .
Na wydarzeniu nie zabrakło również naszego stowarzyszenia. Podczas krótkiej, lecz treściwej prezentacji przedstawiliśmy naszą historię, najważniejsze osiągnięcia oraz naszą dotychczasową działalność.
Po prezentacji, przedstawiciele organizacji mieli możliwość wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów, co może przyczynić się do owocnej współpracy w przyszłości. Dodatkowo, omówiono plany na nadchodzący rok  i możliwości wsparcia lokalnych inicjatyw przez władze gminy.
Spotkanie to było doskonałą okazją do zacieśnienia współpracy między lokalnymi podmiotami oraz wzajemnego inspirowania się w dążeniu do rozwoju społeczności gminy Kosakowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *