Na zdjęciu widać grupę siedmiu sportowców, w tym trzy kobiety i czterech mężczyzn, stojących obok siebie w hali sportowej. Ubrani są w odzież sportową, w tym szorty i koszulki, a każdy z nich ma na szyi medal. Na koszulkach widoczne są różne logotypy sponsorów. Hala ma niebieską podłogę, a w tle duży niebieski brezent, prawdopodobnie służący do oddzielenia różnych części obiektu. Na brezencie widoczne są odblaski, co sugeruje, że jest wykonany z błyszczącego materiału. Drużyna wygląda na zadowoloną i dumą, prawdopodobnie świętując zwycięstwo lub udział w wydarzeniu sportowym.
17 gru 2023

Podsumowanie II kolejki Aktywnej Ligi Siatkówki

W dniu dzisiejszym rozegrano emocjonującą II kolejkę w ramach II edycji Aktywnej Ligi Siatkówki .

Do rywalizacji przystąpiło 9 drużyn, każda pełna determinacji i sportowego ducha!  Niektóre zespoły potwierdziły swoją przewagę nad rywalami, demonstrując niesamowite umiejętności i zgranie, a inne, pełne zapału, dokonały spektakularnego przełamania, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwa w sezonie .

Szczególnie zacięta rywalizacja rozegrała się w grupie mistrzowskiej, gdzie każdy mecz to był prawdziwy pokaz siatkarskiego kunsztu!

Wszystkie spotkania w tej grupie rozstrzygnęły się dopiero w emocjonujących tie-breakach, trzymając kibiców w napięciu do ostatnich sekund .

Podobnie jak w I kolejce, tak i teraz, na najwyższym stopniu podium swój triumf świętowała drużyna Sękatych . Na drugim miejscu, z niewielką stratą punktową, uplasowała się drużyna Aktywnego Hobby , która wspaniałym występem udowodniła, że będzie poważnym kandydatem do tytułu w klasyfikacji generalnej. Trzecie miejsce, ale równie wartościowe i pełne emocji, przypadło w udziale drużynie Volley 69 , która zdobyła cenne punkty, pokazując niesamowitą waleczność i sportowego ducha.

Aktualna klasyfikacja generalna II kolejki wygląda następująco:

  1. Sękaci – 35 pkt
  2. Aktywne Hobby – 33 pkt
  3. Volley 69 – 31 pkt
  4. Alpaka – 29 pkt
  5. Canarinhos – 28 pkt
  6. Kiss My Ace – 27 pkt
  7. Tufi Team – 26 pkt
  8. Nieloty – 25 pkt
  9. Aktywne Kosakowo – 24 pkt

 

Oczekujemy z niecierpliwością na kolejną rundę rozgrywek, która odbędzie się 21 stycznia . Już teraz zapraszamy wszystkich fanów siatkówki na te ekscytujące spotkania! Bądźcie z nami!
Komplet wyników dostępny jest na stronie: https://aktywnaliga.kosakowo.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *