Na zdjęciu przedstawiona jest sala konferencyjna, w której odbywa się spotkanie lub prezentacja. Publika, składająca się z dorosłych osób o różnym wieku, siedzi na krzesłach skierowanych w stronę dużego ekranu projekcyjnego. Na ekranie widnieje prezentacja z napisem "Działamy społecznie" oraz logotypem "Aktywne Kosakowo". Obok znajdują się ikony i zdjęcia symbolizujące sport i edukację. Po lewej stronie stoi mężczyzna ubrany w garnitur, który trzyma mikrofon i wydaje się wygłaszać przemówienie lub prowadzić prezentację. Na pierwszym planie widzimy tylne głowy słuchaczy. Po prawej stronie znajduje się baner z logo "Gmina Kosakowo". Sala jest wyposażona w profesjonalne oświetlenie sceniczne, a cała scena jest oświetlona sztucznym światłem. Atmosfera zdjęcia sugeruje formalne i zaangażowane spotkanie społeczności lokalnej.
08 lis 2023

Spotkanie dotyczące pomocy i aktywizacji osób z niepełnosprawnościami

Dziś w siedzibie Kosakowskiego Centrum Kultury w Pierwoszynie odbyło się ważne spotkanie dotyczące pomocy i aktywizacji osób z niepełnosprawnościami. W obecności wójta Gminy Kosakowo, Pana Marcina Majek, mieszkańcy gminy poruszyli ważne tematy, z którymi zmagają się osoby z niepełnosprawnościami.
Wśród obecnych były dwa stowarzyszenia działające na terenie naszej gminy, które działają m.in. na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Obok Lidera Dębogórze, również nasze stowarzyszenie zaprezentowało swoją działalność. Spotkanie było bardzo owocne i z pewnością pojawią się kolejne w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *