Na zdjęciu widzimy grupę ludzi zgromadzonych na hali sportowej. W centrum kadru znajduje się mężczyzna w białej koszulce z numerem 8 i nazwiskiem "MACIAS" na plecach, który stoi tyłem do kamery. Przed nim znajduje się grupa mężczyzn i kobiet w sportowych strojach, reprezentujących różne kolory drużyn, głównie białe i niebiesko-żółte stroje. Wszyscy wydają się być skupieni i przygotowują się do rozpoczęcia lub kontynuacji aktywności sportowej, być może meczu lub treningu. Na koszulkach niektórych osób widnieje logo "AKTYWNE KOSAKOWO", co sugeruje, że są częścią tego samego zespołu lub organizacji. Na podłodze hali widoczna jest lustrzana odbicia, a ściany są w kolorze jasnoniebieskim. Na dole obrazu umieszczono logo "GMINA KOSAKOWO sport". Atmosfera zdjęcia wydaje się być przyjazna i pełna pozytywnej energii sportowej.
26 lis 2023

Podsumowanie I kolejki Aktywnej ligi Siatkówki

W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję śledzić emocjonujące rozpoczęcie II edycji ligi siatkówki Aktywne Granie.  Na początku ceremonii otwarcia głos zabrali p. Dariusz Schwarz, dyrektor Kosakowo Sport oraz Maciej Budzisz, przewodniczący Stowarzyszenia Aktywne Kosakowo. Ich entuzjastyczne przemówienia ustawiały ton dla nadchodzących zmagań, podkreślając ducha sportowej rywalizacji i znaczenie aktywności fizycznej w społeczności.

Następnie na scenę wkroczyło dziewięć czołowych drużyn z naszego regionu, gotowych do rozpoczęcia sportowej rywalizacji. Poziom rozgrywek był wyjątkowo wysoki, a spotkania charakteryzowały się znacznym wyrównaniem sił. Fani siatkówki byli świadkami zaciętych pojedynków, w których nawet najmniejsze błędy mogły zadecydować o wyniku meczu. Dramaturgia towarzyszyła niemal w każdym spotkaniu, a przewaga drużyny zwycięskiej nad przegraną często wynosiła zaledwie kilka punktów.

W tej edycji turnieju, trzy drużyny – Sękaci, Volley 69 oraz Alpaka – wyraźnie zdominowały swoje grupy, tworząc tzw. grupę mistrzowską. Te zespoły rozpoczęły zaciętą walkę o każdy punkt w rankingu. W turnieju to właśnie Sękaci wykazali się niezwykłą determinacją i umiejętnościami, zdobywając kluczowe punkty, które mogą okazać się decydujące w końcowej klasyfikacji rozgrywek.  Nie można również pominąć wyróżnienia dla najlepszych zawodników – nagrody MVP dla kobiet i mężczyzn, ufundowane przez naszego partnera Saturn Fitness Gdynia, również trafiły do drużyny Sękaci, co tylko podkreśla ich dominację w tej kolejce. To zapowiada pasjonujące dalsze rozgrywki i zaciętą walkę o podium w klasyfikacji generalnej.

Poniżej prezentujemy aktualną klasyfikację generalną po I kolejce:

  1. Sękaci – 35 pkt,
  2. Alpaka – 33 pkt,
  3. Volley 69 – 31 pkt,
  4. Tufi Team – 29 pkt,
  5. Aktywne Hobby – 28 pkt,
  6. Kiss My Ace – 27 pkt,
  7. Mocni P – 26 pkt,
  8. Nieloty – 25 pkt,
  9. Aktywne Kosakowo – 24 pkt.

 

📣 Komplet wyników oraz dalsze relacje z turnieju będą dostępne wkrótce na oficjalnej stronie rozgrywek:
https://aktywnaliga.kosakowo.com.
Zapraszamy do śledzenia i kibicowania ulubionym drużynom! 🙌🎉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *