DSC 0242 Kopiowanie
05 cze 2018

Warsztaty z robotyki – podsumowanie.

W  sobotę 2.06 w Bibliotece Publicznej w  Kosakowie odbyło się spotkanie podsumowujące tegoroczne warsztaty z robotyki, organizowane przez Stowarzyszenie Aktywne Kosakowo.

Na spotkaniu obecne były dzieci biorące udział w warsztatach, a także przedstawiciele władz Gminy Kosakowo – wójt Jerzy Włudzik, przewodniczący Rady Gminy Marcin Kopitzki, sołtys Kosakowa Andrzej Śliwiński.

Na początku podsumowania zostały zaprezentowane roboty skonstruowane na zajęciach przez dzieci.  Uczestnicy byli zgodni co do tego, że wspólna zabawa połączona z edukacją daje najlepsze rezultaty. Po zademonstrowaniu możliwości robotów, w kolejnym etapie spotkania zostały wyświetlone na projektorze zdjęcia z przebiegu warsztatów. Na sam koniec spotkania przy świeżych wypiekach cukierniczych odbyła się dyskusja co do możliwości organizowania w przyszłości podobnych warsztatów na większą skalę.

Za pomoc przy organizacji warsztatów dziękujemy współprowadzącemu Konradowi Reiterowi i pracownikom Biblioteki Publicznej w Kosakowie, na czele z panią Anną Paturej.

Warsztaty robotyki i elektroniki dla dzieci i młodzieży – prezentacja podsumowująca

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *