20 maj 2019

Relacja z XII edycji turnieju Kosakowo Volley

W sobotę 18 maja odbył się XII turniej Kosakowo Volley 2019 o puchar sołtysa Kosakowa. Podczas zawodów pogoda płatała nam figle. Były chwile ciepła, po nich chłodu, a pod koniec gier grupowych przyszedł deszcz. Rozpogodzenie nastąpiło przed rozpoczęciem meczu finałowego.

W turnieju wzięło udział 12 par, które rywalizowały w czterech grupach. Do półfinałów awansowali zwycięzcy grup. Ostatecznie w finale duet Michu i Adam (Michał i Adam Ryńscy) z Pogórza pokonali Insta Boys (Mateusz Skwarzec i Damian Urbanowicz). Do zwycięzców trafił puchar sołtysa Kosakowa Andrzeja Śliwińskiego. Na najniższym stopniu podium stanął duet ODiTK (Wojciech Lewiński i Marcin Bartosiak), zwyciężając w meczu o 3. miejsce z duetem Przypadek (Justyna Piskorz i Maciej Kieżel). Pierwsze trzy drużyny zostały nagrodzone pucharami i nagrodami rzeczowymi. Wręczono także nagrody indywidualne. Puchar właściciela firmy Celstan, Stanisława Władysława Śliwy, dla najlepszej zawodniczki turnieju trafił w ręce Justyny Piskorz (Przypadek), natomiast najlepszym zawodnikiem został Michał Ryński (Michu i Adam).

Dziękujemy firmie Celstan z Kosakowa za ufundowanie nagród. Jak co roku, organizatorami imprezy byli: Stowarzyszenie Aktywne Kosakowo oraz Sołtys Kosakowa Andrzej Śliwiński.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową. W najbliższym czasie pojawi się transmisja wideo z meczu finałowego oraz więcej zdjęć.

1) Michu i Adam (Pogórze)
2) Insta Boys (Malbork / Węgorzewo)
3) ODiTK (Gdańsk)
4) Przypadek (Gdańsk)
5) Delfiny (Rewa)
Hejho (Gdynia)
Karolki (Dębogórze Wybudowanie / Pogórze)
Alko Team (Kosakowo / Gdynia)
6) Sabotażyści (Gdynia)
Stogi Team (Gdańsk)
Where is food (Gdynia)
Tak trzymać (Gdynia)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *