123
10 gru 2017

Relacja z charytatywnego turnieju siatkówki dla Promyka

W dniu wczorajszym nasze stowarzyszenie wzięło udział w charytatywnym turnieju siatkówki halowej, organizowany przez schronisko dla zwierząt Promyk. W turnieju uczestniczyły aż 24 drużyny, dlatego też aby zmieścić się w czasie (turniej miał skończyć się o godzinie 17:00) organizatorzy zmieniali w trakcie nieco system rozgrywania meczy i raz grano jeden pełny set do 25, innym razem 2 sety do 15 a już pod sam koniec turnieju jeden set do 7 zdobytych punktów. Nie był to jednak turniej w którym drużyny biły się o zwycięstwo. Wszyscy zagrali dla zwierzątek. Poza turniejem odbyła się licytacja a także loteria. Łącznie udało się zebrać ponad 5000 zł. Nasza drużyna rozegrała 2 mecze z czego pierwszy wygrała a drugi przegrała.