aaa
25 sie 2017

Aktywne Granie na Spontanie – podsumowanie

Pierwsza edycja Aktywnego Grania na Spontanie dobiegło końca. W trakcie 10 kolejek turnieju na boiskach do siatkówki plażowej w Gdyni pojawiły się łącznie ponad 23 pary.

W turnieju udział brały zarówno pary męskie, jak i mikstowe w różnym przedziale wiekowym. Wpisowe do turnieju wynosiły 20 zł. Zebrana od zawodników kwota w całości przeznaczona została na nagrody dla zawodników i cele charytatywne. Cała liga rozgrywana była w duchu gry fair play i stała na bardzo wyrównanym poziomie, o czym świadczą liczne zmiany w tabeli podczas trwania rozgrywek.

Rywalizacja trwała do ostatniego momentu turnieju, ponieważ nieoczywiste było, którzy zawodnicy i w jakiej kolejności uklasyfikują się na podium. Te i inne tego typu sytuacje dostarczały nam bardzo wielu pozytywnych emocji w trakcie trwania zawodów. Dodatkowych emocji dostarczali nam również kibice, którzy pojawiali się, aby wspierać swoich zawodników.

Przez cały turniej towarzyszyła nam piękna i bezwietrzna pogoda, dzięki czemu rozgrywki odbywały się bez większych niespodzianek atmosferycznych. Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za udział i mamy nadzieję, że będziecie również z nami podczas drugiej edycji Aktywnego Grania Na Spontanie, która odbędzie się w przyszłym roku!