24 cze 2019

Aktywne Granie na Spontanie III Edycja

????‍♀️Już w najbliższą niedzielę w Kosakowie odbędzie się III edycja charytatywnej ligi siatkówki plażowej Aktywne Granie na Spontanie.
 
➡️ Dwie wcześniejsze edycję odbyły się na plaży miejskiej w Gdyni i w każdej z nich wzięło udział ponad 60 osób.
 
➡️ Chcemy wypromować siatkówkę plażowa w naszej gminie i sprawić aby zaczęto inwestować w powstawanie nowych boisk i doposażenie o już istniejących.
 
???? Podczas pierwszej edycji turnieju udało nam się zebrać kwotę 950 zł która została przekazana najpotrzebniejszym rodzinom, które doświadczył powodzi na nawałnicy w 2017 roku.
 
???? W 2018 roku zebraliśmy 1200 zł na leczenie Madzi. Więcej o Madzi można przeczytać w tym miejscu – https://www.facebook.com/PomagamyMadzi/
 
????‍♂️W tegorocznej edycji zbiórka przeznaczona będzie na leczenie Bartka. Bartek jest triathlonistą, sportowym świrem który uległ wypadkowi. Żeby zrozumieć jego tragedie trzeba sobie wyobrazić jak by to było gdyby nagle zabrano nam możliwość robienia tego czego kochamy najbardziej. Bartek uległ wypadkowi po którym na pewno nie wróci do uprawiania sportu na poziomie, który prezentował do tej pory. Ba jego walka toczy się o zwykłe życie, o przeżywanie każdej chwili. W swoim DNA od urodzenia miał zakodowane, że trzeba walczyć do samego końca. My tą walkę możemy mu ułatwić wspierając jego leczenie a tym samym powrót do normalnego funkcjonowania. Życie pisze różne scenariusze, nie jest wykluczone zatem to, że ponownie kiedyś wsiądzie na rower i pokona kolejne kilometry, kolejny raz rzuci się do wody i popłynie do celu.
 
Liga siatkówki potrwa aż do ostatniego weekendu sierpnia i będzie rozgrywana cyklicznie w każdą niedzielę.
 
➡️ Bądźcie czujni bo w naszych zawodach wolne miejsca zapełniają się zazwyczaj w ciągu kilku godzin.
 
????‍♀️Zapraszamy wszystkich do wspólnej gry, zabawy oraz wsparcie Bartka.
 
???? Podczas zawodów będzie strefa piknikowa, na której będzie można rozpalić grilla i wspólnie spędzić czas.
 
Regulamin rozgrywek pojawi się na początku tygodnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *