wpis
03 cze 2018

Aktywne Granie Na Spontanie – II edycja

Już za 10 dni wystartuje II edycja charytatywnej ligi siatkówki plażowej Aktywne Granie na Spontanie.

Podobnie jak w ubiegłym roku, mecze rozgrywane będą na gdyńskiej plaży.

W zeszłorocznej edycji, wystąpiło 47 zawodników, z czego 10 kobiet i 37 mężczyzn. Wśród mężczyzn najlepszy okazał się Mateusz Skwarzec, który przez 10 kolejek uzbierał 318 punktów. Najlepszą kobietą była zaś Anna Szufladowicz, która ukończyła ligę z dorobkiem 303 punktów.

Sportowa rywalizacja stanowi jedynie tło dla szlachetnego celu, dla którego rozgrywana jest Aktywne Granie na Spontanie. W zeszłym roku udało się uzbierać kwotę 500 zł z czego 200 zł zostało przeznaczone na nagrody dla najlepszych zawodników, a pozostałe 300 zł trafiło ofiar powodzi na pomorzu.

W tym roku gramy dla Madzi. Magdalena Trębicka boryka się z problemami zdrowotnymi już ponad 10 lat, i właśnie teraz, gdy znów zaczęła wracać nadzieja na normalne życie po dwóch przeszczepach wątroby (2005) i podwójnym przeszczepie szpiku (2015 i 2016), wątroba nie przetrwała burzy chemioterapii i antybiotyków i konieczna jest skomplikowana operacja.

Uczestnictwo w tegorocznej edycji ligi będzie płatne i wynosić będzie 30 zł (za możliwość udziału we wszystkich kolejkach). Cała kwota z wpisowego przeznaczona będzie na leczenie Madzi. Dodatkowo będzie możliwość wrzucenia datków do puszki, która będzie dostępna na każdej kolejce.

Zachęcamy wszystkich pasjonatów siatkówki plażowej do wzięcia udziału w naszej lidze. Zapisów dokonywać będzie można na 30 min przed rozpoczęciem każdej kolejki.

W tym roku ulegnie zmianie punktacja za zdobyte miejsce w poszczególnej kolejce ligowej. Drużyny mixtowe i damskie będą premiowane mnożnikiem x
1,25 w stosunku do sumy uzyskanej w danej kolejce.

Dla najlepszych zawodniczek i zawodników przewidziane są nagrody.

Regulamin rozgrywek dostępny jest pod linkiem: https://aktywnekosakowo.pl/wp-conte…/…/2018/06/regulamin.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *